W dniach 23-25 listopada 2001 roku w Hotelu 500 w Zegrzu k/Warszawy będzie miała miejsce czwarta już edycja konferencji Jesienne Warsztaty GNU/Linuksowe, organizowane przez Polską Grupę Użytkowników Linuksa i 7bulls.com S.A. Podczas imprezy zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania dla przedsiębiorstw działające w oparciu o system operacyjny GNU/Linux.
Konferencja przeznaczona jest dla wszystkich osób zainteresowanych wykorzystaniem Linuksa i działającego na nim oprogramowania jako narzędzi usprawniających pracę przedsiębiorstwa. Poruszone zostaną tematy związane z bezpieczeństwem, bazami danych, serwerami poczty elektronicznej i szybkim tworzeniem aplikacji.
Gościem specjalnym konferencji będzie Richard M. Stallman, legendarny założyciel Free Software Foundation i Projektu GNU oraz główny autor wielu narzędzi GNU, takich jak kompilator GCC, debugger GDB czy edytor tekstu Emacs. Na poniedziałek 26 listopada planowany jest wykład Stallmana na Uniwersytecie Warszawskim na temat patentów na oprogramowanie.
Dalsze informacje na temat imprezy można znaleźć na stronie http://www.7bulls.com/JWGL/. Oczywiście, o wszystkim, co się wiąże z JGWLem będziecie mogli przeczytać również u nas, jako że jesteśmy jego patronem internetowym…
Archiwalny news dodany przez użytkownika: arturs.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →