Honej wyjechał skakać z samolotów i do poniedziałku nie będzie miał dostępu do komputera 🙂 Korzystając z okazji – kilka zdań na temat przyszłości 7thguard.
Na wstępie podziękowania dla wszystkich, którzy nas odwiedzają. Niestety, nie udało nam się jeszcze przekroczyć magicznej bariery tysiąca wizyt dziennie, ale tendencja jest wzrostowa (może podczas tego weekendu? :)). Szkoda, że tak mały procent odwiedzających komentuje wiadomości. Jesteśmy naprawdę ciekawi Waszych opinii: czy 7thguard w takiej formie jest dobrym pomysłem, czy widzicie go inaczej…
Honey stwierdził, że przepisze cały silnik w Javie. Ugh. Życie bywa ciężkie (dla jasności: nie mam nic przeciwko Javie po stronie serwera, ale chciałbym zobaczyć to napisane i działające wydajnie). Serwis będziemy rozwijać, ale tak, by główna strona pozostała lekka (pozostałe też, po prostu będzie ich więcej). Zamieściliśmy banner. Miejsce na banner będzie tylko jedno (być może nawet wprowadzimy jakieś standardy kolorystyczne dla bannerodawców, bo obecne pasują graficznie do serwisu jak pięść do nosa). Zamieścilibyśmy też reklamę piwa Paulaner, ale pewnie trzebaby zmieniać od 23.00 😉 (o, honey – w sam raz odpowiednie zadanie dla Javy ;p).
Jeszcze raz zapraszamy do współpracy ludzi na poziomie, mających coś interesującego do przekazania. Naszą ambicją jest rozwój w kierunku jakości, nawet jeśliby mniej osób miało odwiedzać serwis. Osobiście wierzę, że wśród użytkowników FS/OS/Linuksów/BSD/you-name-it jest spory procent rebeliantów ;), ludzi o szerokich choć czasami specyficznych zainteresowaniach: dla nich właśnie tworzymy 7thguard.net. Im więcej nas będzie, tym lepszy będzie serwis.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: arturs.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →