Dalej kodujesz w gedit/kate/kwrite? Brakuje Ci w nich funkcjonalności? Denerwuje Cię to, że potrzebujesz kilku otwartych okienek, aby ‘komfortowo’ pracować? Poznaj Emacsa! Emacs nie gryzie, wybierany jest przez najlepszych, a do tego zapewnia Ci ogromną funkcjonalność, komfort pracy i praktycznie nieograniczone możliwości indywidualizacji ustawień i tworzenia rozszerzeń. Przyjdź i zobacz jak zacząć z nim pracować i co może Ci zaoferować.

Na wykład prowadzony przez Jakuba Wojtysiaka zapraszamy 14 grudnia 2010 (wtorek) o godzinie 18:30 do sali 224 w pawilonie C-2 Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
BIWAK (Bitowy Intensywny Wysoce Atrakcyjny Kurs) to nazwa cyklu otwartych wykładów prowadzonych przez studentów, dotyczących wszystkiego ciekawego, co dzieje się w informatyce. Rozmawiamy o mniej popularnych językach programowania i narzędziach przydatnych programiście.
Więcej informacji na stronie cyklu wykładów BIWAK.
Od redakcji: powyższa informacja, a zwłaszcza pochwały dotyczące Emacsa, nie odzwierciedlają poglądów redakcji, a jedynie opinie autora informacji 😉
Archiwalny news dodany przez użytkownika: organizatorzy.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →