Zapraszamy 7 grudnia na krakowską AGH. Wykład poświęcony zostanie zagadnieniom z zakresu technik prezentacji danych dla silników indeksowania zawartości www. Podczas pierwszej części słuchacze zostaną wprowadzeni do zagadnienia ‘dlaczego samo się to nie zrobi i warto poświęcić temu czas?’.
Drugim elementem będzie krótkie omówienie technik i poziomów prezentacji danych dla crawlerów internetowych. Następnie omówione zostanie przykładowe kompleksowe rozwiązanie (zrealizowane przez prelegenta) dla dużego systemu www.

Jeśli starczy czasu planowany jest szybki przegląd narzędzi i konsol wspomagających tworzenie i nadzorowanie omawianego procesu (wszystko na przykładach w ramach dostępnego czasu).
Na wykład prowadzony przez Adama Kudłę zapraszamy 7 grudnia 2010 (wtorek) o godzinie 18:30 do sali 224 w pawilonie C-2 Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
BIWAK (Bitowy Intensywny Wysoce Atrakcyjny Kurs) to nazwa cyklu otwartych wykładów prowadzonych przez studentów, dotyczących wszystkiego ciekawego, co dzieje się w informatyce. Rozmawiamy o mniej popularnych językach programowania i narzędziach przydatnych programiście.
Więcej informacji na stronie cyklu wykładów BIWAK.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: organizatorzy.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →