W trzeciej dekadzie maja odbędzie się pierwsza edycja nowej konferencji, przeznaczonej dla programistów i entuzjastów języka PHP. Komitet programowy od dziś rozpoczyna gromadzenie propozycji do agendy.

Jeśli masz za sobą ciekawe doświadczenia z językiem PHP lub technologiami związanymi z nim, uczestniczysz lub brałeś udział w interesującym projekcie i chciałbyś podzielić się swoją wiedzą z innymi, przygotuj propozycję prelekcji i jak najszybciej prześlij ją do organizatorów.
Jak to zrobić? Na adres: php-prog (-a-) linux.rybnik.pl wyślij propozycję zawierającą:

  • imię i nazwisko,
  • proponowaną nazwę / temat,
  • jedną z form: prelekcja, warsztat, (jeśli inna, podaj jaka),
  • orientacyjny czas trwania wystąpienia,
  • dwa, trzy zdania streszczenia,
  • informację, ile wykładów jednocześnie możesz przygotować (jeśli zgłaszasz więcej niż jeden),
  • kilka słów o swoich dotychczasowych dokonaniach w dziedzinie wykładów lub warsztatów.

Propozycje do agendy spotkania należy nadsyłać do 15 lutego, a wstępna kwalifikacja nastąpi tuż po nadesłaniu tematu. Zostaniesz wówczas poproszony o dostarczenie komitetowi programowemu swojej prezentacji multimedialnej, na którą będzie czas do końca lutego br. Będziesz mógł też (ale już na zasadzie dobrowolności, w dowolnym terminie) nadesłać konspekt wystąpienia, czyli artykuł opisujący szczegółowo to, o czy będziesz mówił. Jeśli temat ostatecznie pojawi się w agendzie, materiał wraz z prezentacją pojawi się na stronie internetowej konferencji.
Ostateczną lista wystąpień KomProg opracuje na podstawie treści prezentacji.
Agenda powinna być znana na początku marca, wówczas zostanie też uruchomiona rejestracja uczestników. Szczegóły na temat imprezy niebawem pojawią się pod adresem: www.phpcon.pl. W tej chwili wiadomo, że impreza odbędzie się w dniach od 21 do 23 maja 2010 r. w Ośrodku Turystyczno-Wypoczynkowym Jodłowy Dwór w miejscowości Huta Szklana, czyli tuż obok bramy do Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Organizuje ją zespół wolontariuszy pod okiem Polskiej Grupy Użytkowników Linuxa (PLUG). Stali bywalcy spotkań PLUG-owych zapewne już zauważyli, że PHPCon odbędzie się dokładnie w tym miejscu, w którym miała miejsce ubiegłoroczna edycja Jesieni Linuksowej.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: DarGrze.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →