15-18 kwietnia 2010 to daty, które warto zapisać w swoich kalendarzach. Właśnie wtedy odbędą się kolejne Pingwinaria, doroczny zlot użytkowników Linuksa. Podobnie jak ostatnio, w Spale.
Jeżeli w trakcie trwania tej imprezy chcesz się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem wygłaszając referat lub chcesz zorganizować dyskusję, grę lub jakiekolwiek inne wydarzenie, prosimy o przesłanie streszczenia proponowanej prezentacji.

Streszczenie takie powinno zostać napisane po polsku lub angielsku pełnymi zdaniami i prezentować proponowaną tematykę (a nie na przykład plan prelekcji), powinno zawierać przynajmniej trzy zdania i nie być dłuższe niż dwa kiloznaki. Streszczenia prosimy wypisywać podczas zgłoszenia uczestnictwa. Pytania i propozycje można też kierować na adres referaty@linux.org.pl. Zastrzegamy sobie prawo do nieprzyjęcia proponowanego tematu.
Podobnie jak w czasie poprzednich Pingwinariów, zostaną wydane materiały konferencyjne zawierające drukowane wersje wygłaszanych referatów. W związku z tym od potencjalnych prelegentów oczekujemy napisania tekstu do zamieszczenia w materiałach konferencyjnych. Materiały będą miały ISBN.
Ważne – przyjmowanie streszczeń kończymy 20 stycznia. Ale by zwiększyć szansę zmieszczenia prelekcji, proponujemy zgłoszenie się wcześniej.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: organizatorzy.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →