Tylko do końca sierpnia można zgłaszać swoje uczestnictwo w Jesieni Linuksowej. Czasu i miejsc pozostało już naprawdę niewiele.

Do obsadzenia jest jeszcze kilka łóżek w domkach i nieco więcej w hotelu. Warto pomyśleć o rejestracji i przelewie jak najszybciej, bo liczba potwierdzonych uczestników stale rośnie. Do końca bieżącego miesiąca organizatorzy muszą potwierdzić w ośrodku ostateczną liczbę uczestników.
Przypomnijmy: impreza odbędzie się tam gdzie poprzednio, czyli w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Stodoły nad Zalewem Rybnickim, w dniach od 26 do 28 września. Swoje wystąpienia potwierdzili na przykład twórcy serwisów Jakilinux/Linuxnews/OSNews, przedstawiciele Narodowego Archiwum Cyfrowego, Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania, czy Google.
Sobotni wieczór upłynie pod znakiem grilla, przy akompaniamencie duetu Jarka Hanika – tego samego, który mile zaskoczył uczestników ubiegłorocznej edycji imprezy. Szczegóły na temat imprezy oraz zapisy on-line dostępne są pod adresem http://jesien.linux.org.pl/. Zapraszamy!
Archiwalny news dodany przez użytkownika: DarGrze.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →