Warszawska Grupa Użytkowników Technologii Java (Warszawa JUG) oraz osoby zaprzyjaźnione (PJUG, Szczecin JUG, Trójmiasto JUG, Poznań JUG, Wrocław JUG) zapraszają na jedyną w swoim rodzaju konferencję javową w Polsce – JAVArsovię 2008. Odbędzie się ona w dniu 31 maja (to już jutro!) 2008 w godzinach 9:00 – 19:00 w gmachu Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Ilji Miecznikowa 1.

Motto konferencji: Miłośnicy Java dla miłośników Java aka Ciekawie o Javie.
Podczas sobotniej konferencji zaprezentowanych zostanie wiele różnych technologii javowych i szkieletów aplikacyjnych. Z czterema równoległymi ścieżkami, każda z czterema prezentacjami, pragniemy, aby konferencja była ciekawa technologicznie oraz odzwierciedlała nasze własne, lokalne doświadczenia z Javą. JAVArsovia 2008 to idealne miejsce, aby spotkać się z innymi praktykami technologii, nawiązać kontakty, porozmawiać o bieżących problemach (technologicznych) i poznać nowe narzędzia, które usprawnią Twoje projekty. Sądzimy, że udział w konferencji JAVArsovia 2008 pozwoli każdemu popróbować się z nowościami technologicznymi lub zgłębić już poznane.
Wstęp wolny! Dobra zabawa gwarantowana!
Rejestracja na konferencję jest bezpłatna, lecz obowiązkowa! (formularz wciąż działa!) Na zakończenie konferencji zaplanowane jest spotkanie podsumowujące JAVArsovię na Polach Mokotowskich.
Pierwsza edycja JAVArsovii była hitem czerwca 2007 i zaktywizowała polską scenę javową. Naszą intencją jest zorganizowanie największej i najbardziej hucznej konferencji javowej w Polsce w 2008 roku. Bądź jej częścią!
Więcej informacji na oficjalnych stronach konferencji.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Marcin Zajączkowski.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →