Mamy przyjemność zaprosić na drugie już doroczne spotkanie użytkowników i deweloperów systemu ERP5 „ERP5 DevCon 2008”, które odbędzie się w dniach 23/24 lutego w Warszawie.
Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych systemem ERP5, a także dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniem Wolnego Oprogramowania dla biznesu.

W programie DevCon-u znajdują się zarówno wystąpienia przeznaczone dla informatyków, poświęcone technicznym aspektom systemu, jak i prelekcje na temat ogólnej architektury systemu, doświadczeń z już zrealizowanych wdrożeń, zagadnienia Wolnego Oprogramowania w polskich przedsiębiorstwach, dyskusja na temat roli polskiej społeczności. Będą także prezenty od firmy Novell Polska.
Gościem specjalnym będzie Mirek Ciaś, który postara się pokazać nam jak ITowiec może mówić o Wolnym Oprogramowaniu tak żeby przekonać do niego osoby o „nietechnicznym” nastawieniu.
Bliższe informacje na temat spotkania znajdują się na stronie wiki.
Bardzo prosimy o potwierdzenie swojego przybycia możliwie wcześnie. Prosimy o kontakt pod adresem email devcon (at) erp5.pl
Archiwalny news dodany przez użytkownika: organizatorzy.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →