Jak co roku, tak i w 2008 miłośnicy systemów spod znaku pingwina spotkają się w Krynicy na kolejnej imprezie z cyklu Pingwinaria. Tegoroczne odbędą się w dniach 17 – 20 kwietnia 2008, w Hotelu Damis.
Jeśli w trakcie trwania tej imprezy chcesz się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem wygłaszając referat lub chcesz zorganizować dyskusję, grę lub jakiekolwiek inne wydarzenie, to prosimy o przesłanie streszczenia proponowanej prezentacji.

Streszczenie takie powinno zostać napisane po polsku lub angielsku pełnymi zdaniami i prezentować proponowaną tematykę (a nie na przykład plan prelekcji), powinno zawierać przynajmniej trzy zdania i nie być dłuższe niż dwa kiloznaki. Streszczenia prosimy kierować na adres referaty (at) linux.org.pl. Tradycyjnie zastrzegamy sobie prawo do nieprzyjęcia proponowanego tematu.
Ze względu na pilną potrzebę zrobienia niezmienialnej agendy, prosimy o najszybsze przysyłanie streszczeń i propozycji.
Podobnie jak w czasie poprzednich Pingwinariów, zostaną wydane materiały konferencyjne zawierające drukowane wersje wygłaszanych referatów. W związku z tym od potencjalnych prelegentów oczekujemy napisania tekstu do zamieszczenia w materiałach konferencyjnych. Materiały będą miały ISBN, trafią też m.in. do zbiorów Biblioteki Narodowej. Będą też udostępnione w sieci w formie elektronicznej, na zasadach licencji GNU FDL.
Ważne terminy!
Czasu do rozpoczęcia druku zostało niewiele, dlatego prosimy o wzięcie pod uwagę poniższych ostatecznych i nieprzekraczalnych terminów nadsyłania materiałów.

30 grudnia Do tego dnia przyjmujemy propozycje wykładów i abstrakty.
10 stycznia Akceptacja (bądź jej brak) tematów.
30 stycznia Koniec przyjmowania nowych tekstów referatów.
28 lutego Drukujemy materiały po korektach i recenzjach.

Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →