Ruszyły prace organizacyjne związane z 4. edycją Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania. Od dziś rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń wykładów i prezentacji, które zostaną przedstawione podczas 4. edycji Imprezy. Wszystkich, którzy zajmują się hobbistycznie lub zawodowo wolnym programowaniem, a chcieliby podzielić się swoją wiedzą podczas P.I.W.O. zachęcamy do przesyłania pomysłów wystąpień na adres organizacja()piwo.informatyka.org. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 11.05.2007, co daje wszystkim szansę zagospodarowania czasu w długi majowy weekend:). Przyjęcie wystąpienia na nową edycję P.I.W.O. będzie wiązało się z przesłaniem jego konspektu w formie elektronicznej na min. 2 tygodnie przed Imprezą.

Tegoroczne P.I.W.O. odbędzie się na przełomie maja i czerwca (dokładnytermin nie jest jeszcze ustalony) i tradycyjnie potrwa 2 dni. Podobnie jak w poprzednich latach spotkamy się w udostępnionych nam przez władze uczelni salach Politechniki Ponznańskiej. Więcej szczegółów pojawi się wkrótce na naszej stronie www (http://piwo.informatyka.org).
Oprócz prelegentów poszukujemy (tradycyjnie) również sponsorów -zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy. Wszystkich sympatyków Wolnego Oprogramowania i P.I.W.O. już teraz serdecznie zapraszamy:)
W imieniu organizatorów P.I.W.O.,
Łukasz Piątkowski
Archiwalny news dodany przez użytkownika: carstein.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →