Koło Naukowe Informatyków KERNEL serdecznie zaprasza na kolejny wykład z cyklu „Linux — u mnie działa!”. Spotkanie odbędzie się już w czwartek, 1 marca na krakowskiej AGH. Jeśli po przesiadce na Linuksa ciągle wspominasz te wspaniałe chwile, które spędzaliście razem ze swoim kochanym Windowsem, to ten wykład jest dla Ciebie!

Wszystkim tęskniącym do Windows, nasz Linuksowy psychoterapeuta, Stanisław Kulczycki, przedstawi terapiętemat maszyn wirtualnych. Szczególny nacisk położony zostanie na omówienie programów VMware Server/Player, XEN, QEmu oraz VirtualBox . W trakcie wykładu będzie można na żywo obserwować rozmnażanie się systemów operacyjnych.

Wykład odbędzie się 1 marca o godzinie 19:10 na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, budynek D-10, sala A. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – wstęp, jak zwykle, wolny!. Aby lepiej oszacować liczbę słuchaczy, prosimy o rejestrację na stronach cyklu. Warto, bo po wykładzie, wśród zarejestrowanych użytkowników rozlosowane zostaną nagrody: egzemplarze Linux Magazine.

Specjalnie dla spragnionych rozmnażania internautów spoza Krakowa przygotowaliśmy relację video pod adresem: mms://mms.ftj.agh.edu.pl/kernel. (transmisja na żywo podczas wykładu).
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Piotr Konieczny.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →