Koło Naukowe Informatyków KERNEL serdecznie zaprasza na kolejny wykład z cyklu „Linux — u mnie działa!”. Spotkanie odbędzie się już w czwartek, 22 lutego na krakowskiej AGH. Jeśli myślisz o bezbolesnej przesiadce z Windows na Linuksa — ten wykład jest dla Ciebie!

Wykład przeznaczony jest głównie dla początkujących użytkowników systemu Linux oraz osób chcących rozpocząć swoją przygodę z tym systemem. Prelegenci, Dariusz Ludera i Kamil Kuźma, omówią różnice w najpopularniejszych dystrybucjach i zademonstrują jak zainstalować oraz skonfigurować najpopularniejsze oprogramowanie (mplayer, komunikatory IM, Open Office, XGL).

Wykład odbędzie się 22 lutego o godzinie 19:30 na terenie krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, budynek D-10, sala A. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – wstęp, jak zwykle, wolny!

Aby lepiej oszacować liczbę słuchaczy, prosimy o rejestrację na stronach cyklu. Warto, bo po wykładzie, wśród zarejestrowanych użytkowników rozlosowane zostaną nagrody: egzemplarze Linux Magazine.

,,Windziarzom” z miast innych niż Kraków proponujemy relację video pod adresem: mms://mms.ftj.agh.edu.pl/kernel.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Piotr Konieczny.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →