Zdecydowałem, że w związku z brakiem wyraźnych sprzeciwów (zwłaszcza związane jest to zapewne z chorobową absencją honeja ;)) przeniosę nową przeglądarkę archiwum na główny serwis. Jak zdecydowałem, tak i zrobiłem.

Jak na razie jest to wersja wstępna i należy oczekiwać pewnych zmian. W tej chwili po wejściu w archiwum pojawia się kalendarz w któwym poza dniem wyświetla się liczba newsów w danym dniu. Przeglądać newsy (po wyborze dnia) można używając linków następny/poprzedni dzień. Dodatkowo działa wczesna wersja wyszukiwarki – wpisując słowa do wyszukiwania dostajemy w efekcie listę wiadomości, które zawierają wszytstkie wpisane słowa. Wyszukiwanie odbywa się w tematach i traści wiadomości i dodatkowo nie rozróżnia wielkości liter.
Pojawiły się też dwie dodatkowe opcje w konfiguracji: „kalendarz na stronie głównej” – włącza kalendarz na aktualny miesiąc na panelu z lewej strony; „rozwijanie newsów w archiwum” – newsy po włączeniu w archiwum pokazywane będą pełne newsy a nie tylko nagłówki (jeśli opcja ta jest wyłączona to pod listą newsów pojawia się link, który jednorazowo pozwala rozwinąć newsy na aktualnej stronie)
Dodatkowo też zmieniłem sposób wyświetlania komentarzy – defaultowo komentarze są rozwijane a opcję tę można w konfiguracji wyłączyć.
Jak zwykle czekam na komentarze oraz reakcję honeja jak już wróci ze zwolnienia 😉
Archiwalny news dodany przez użytkownika: mat.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →