W sobotę, 16 września, Akademia Linuksa zaprasza wszystkich administratorów większych i mniejszych sieci na otwarte warsztaty antyspamowe. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Opiekujesz się (mniejszą lub większą) siecią, zainstalowałeś zabezpieczenia antyspamowe, a twoi użytkownicy dalej skarżą się na śmieci o viagrze? My też mieliśmy ten problem. W końcu długą praktyką nauczyliśmy się, jak właściwie dostroić Spam Assassina, odpowiednio go nauczyć, skonfigurować go tak, aby stosował greylisting itp. Udało się. W porównaniu z instalacją prosto z pudełka ilość spamu zmniejszyła się kilkadziesiąt razy.
Teraz chcemy podzielić się naszym doświadczeniem z Wami. Zapraszamy – spędźcie to sobotnie przedpołudnie w Akademii Linuksa i wspólnie z nami podłubcie przy konfiguracji Spam Assassina (zapewniamy jedno stanowisko komputerowe na uczestnika), a też nauczycie się, jak to zrobić.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, trzeba się tylko zawczasu zarejestrować (szczegóły poniżej). Jeśli będzie dużo chętnych, zorganizowana zostanie druga sesję warsztatową o 14.00.
co: otwarte warsztaty antyspamowe
gdzie: Akademia Linuksa, ul. Wspólna 62, Warszawa (mapka)
kiedy: sobota, 16 września 2006, godz. 11.00 (możliwa również druga sesja o 14.00)
cena: wstęp wolny
kontakt: (22)523-15-15, akademia@linuksa.pl
więcej informacji: akademia.linuksa.pl.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: organizatorzy.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →