W dniach 22-23 kwietnia 2006 roku we Wrocławiu odbędzie się konferencja dotycząca zagadnień Wolnego Oprogramowania – FreeCON 2006. Jest to pierwsze tego rodzaju wydarzenie we Wrocławiu, a w zamyśle organizatorów ma stać się cyklicznym.

Tematyka sesji konferencyjnych będzie bardzo różna: od zastosowań Wolnego Oprogramowania, czy to BSD, czy GNU/Linuxa na serwerach, poprzez desktopy aż do wszelkiego rodzaju rozwiązań wbudowanych. Krótko mówiąć – dla każdego coś pożytecznego.

Wykłady odbędą się w budynku A1 Politechniki Wrocławskiej w sobotę i niedzielę pomiędzy godzinami 10:00 a 17:00. W krótszych przerwach zapraszamy na mały poczęstunek, w dłuższych – na lunch. Każda zarejestrowana osoba otrzyma również pelen zestaw materiałów konferencyjnych, a to wszystko po niewielkich kosztach uczestnictwa.

Po wszelkie szczegółowe informacje związane z miejscem, sposobem dojazdu, agendą i listą prelegentów zapraszamy na stronę FreeCONu.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa należy wypełnić formularz znajdujący się na stronach konferencji.

Akademia Alternatywnych Systemów Operacyjnych – organizator FreeCON 2006 serdecznie zaprasza wszystkich entuzajstów Wolnego Oprogramowania i nie tylko!
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Piotr Kościański.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →