Nie tak dawno w raporcie IDC można było przeczytać, że w Polsce brakuje ponad 10 tys. informatyków. Ta tendencja zapotrzebowania na specjalistów będzie sie zapewne utrzymywać. Wychodząc na przeciw tym potrzebom został uruchomiony serwis ofert pracy LinuxPraca. Serwis ma na celu promowanie ofert pracy związanych z systemem operacyjnym Linux, a także innych ofert pracy powiązanych z szeroko rozumianymi branżami: IT, Internetu, Nowych Technologii.

Wszystkie oferty przyjmowane są do publikacji bezpłatnie. W miarę zwiększania ilości ogłoszeń, oferty związane bezpośrednio z Linuksem będą promowane na głównej stronie serwisu LinuxPraca.pl również bezpłatnie.

Warto zwrócić uwagę także, na bardzo innowacyjny projekt utworzony przez Piotra Włodarka pod nazwą Komercha, który ma się stać „rankingiem popularności technologii IT na polskim rynku pracy.” W jego ramach powstaje na bieżąco aktualizowane zestawienie zapotrzebowania na specjalistów w Polsce znających technologie IT. Na około 1000 aktualnych ofert pracy ponad 220 to oferty dotyczące Linuksa.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: LinuxPraca.pl.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →