Zainteresowanych poznawaniem tajników alternatywnych systemów operacyjnych mamy przyjemność zaprosić w najbliższą sobotę (19 listopada) na kolejne spotkanie warsztatowe Jaworznickiej Grupy Użytkowników Linuksa. Tym razem zajmiemy się zagadnieniem podłączania naszego „pingwina” do sieci WLAN z wykorzystaniem technologii WiFii, a szczególnie pojawiającymi przy tej okazji problemami.

Przybliżymy również TeX (czyt. tech) jeden z najbardziej profesjonalnych systemów składu drukarskiego, który z powodzeniem wykorzystywać jednak podczas tworzenia własnych dokumentów. A dlaczego warto? O tym już więcej podczas warsztatów.

Prócz tego dokończony zostanie temat filtrowania pakietów (na bazie iptables), a także zajmiemy się niektórymi możliwościami linuksowego wiersza poleceń w pierwszym z cyklu wykładów „Potęga konsoli”, który kontynuować bedziemy podczas kolejnych warsztatów.

Warsztaty odbędą się w pracowni komputerowej jaworznickiego Zespołu Szkół Zawodowych Południowego Koncernu Energetycznego (ul. Promienna) w godzinach od 10.00 do 14.00.

Szczegóły dotyczące dojazdu można znaleźć na stronie JLUG. Zapraszamy!
Archiwalny news dodany przez użytkownika: JLUG.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →