Drodzy sympatycy IT w Krakowie!
Akcja Kawa to pierwsza szerzej zakrojona akcja ekipy IT w Krakowie (nie licząc samego portalu it.wkrakowie.org). Akcja Kawa: pracuj w knajpie pokaże (albo nie), że środowisko IT w naszym mieście istnieje, i nie dość na tym: jest nowoczesne, dynamiczne i gotowe do awangardowego stylu pracy. Koniec z ogłupiającą rutyną codziennego stania w korku pod Rondem Grunwaldzkim w drodze do biura! Młodzi profesjonaliści z laptopami, a za takich się nieskromnie uważamy, mogą spędzać dzień pracy przyjemniej i sensowniej. Na przykład . . . w kawiarni. W kawiarni, która ma certyfikat Przyjaznej Knajpki, to znaczy nadaje się na tymczasowe miejsce pracy lub spotkań biznesowych.

Akcja Kawa promuje więc krakowskie lokale, które:

  • są otwarte rano
  • mają stojak na rower
  • mają instalację WiFi

Na dzień dzisiejszy nie znamy ani jednego takiego miejsca. Ogłaszamy więc konkurs! Knajpkom które spełnią nasze wymagania nadajemy specjalne certyfikaty i będziemy je intensywnie promować, a wyjątkowo oporne ostoje Peerelu obdarzymy Antycertyfikatami.
Aby akcja się udała, potrzebujemy pomocy Was wszystkich, czytelników portalu IT w Krakowie! Zależy Ci na tym aby nasze środowisko zostało w końcu dostrzeżone? Chciał(a)byś, aby człowiek z laptopem był częstszym widokiem na mieście niż dres? Chciał(a)byś w końcu, aby Kraków zaczął się kojarzyć z nowoczesnością zamiast, jak dziś, z niemocą? Czytaj więcej o Akcji Kawa i o tym jak mógłbyś się włączyć.
Zaczynamy 1 października!
Archiwalny news dodany przez użytkownika: IT w Krakowie.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →