Zapraszamy Państwa na konferencję “Dni legalnego komputera” połączoną z warsztatami. Spotkanie będzie dotyczyć kwestii legalności oprogramowania używanego w szkołach województwa lubelskiego. Podczas konferencji omówimy sposoby sprawdzania legalności posiadanego oprogramowania, oraz przedstawimy jak w tani i prosty sposób zdobyć całkowicie legalne oprogramowanie do pracy i nauki w szkole, biurze czy domu.

Powiemy w jaki sposób będąc w zgodzie z prawem legalnie rozdawać oprogramowanie swoim uczniom bez obaw o to że zostaniemy nazwani 'piratami komputerowymi’. Zapoznamy również Państwa z możliwościami nowoczesnych pakietów biurowych oraz podpowiemy jak za niecałe 200 zł zakupić pakiet biurowy dla całej szkoły lub biura.

Konferencja odbędzie się ona 5 kwietnia 2005r. w godzinach 10:00-14:00, w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zamościu przy ulicy Akademickiej 8.

“Dni legalnego komputera” to oddolna inicjatywa której idea powstała podczas spotkań Zamojskiej Grupy Użytkowników Linuksa. Akcja uzyskała poparcie dyrekcji Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zamościu i została włączona w DNI OTWARTE CKU Zamość.

Strona konferencji: http://www.glaz.linuxstuff.pl/legalny.html
Strona ZGULa: http://www.linux-science.uni.cc/
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Krzysztof Janusz.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →