Co jakiś czas dostaje pytania związane z Polską Grupą Użytkowników Linuksa… Dwa najczęściej pojawiające się to – Co z Pingwinariami? oraz Czy jestem zapisany?. W związku z tym, że pojawiają się one coraz częściej, zdecydowałem się odpowiedzieć na nie na łamach 7thGuarda.

Odpowiedz na pierwsze pytanie jest prosta – będą. Będą, a prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilkunastu lub kilkudziesięciu godzin w sieci pojawi się formularz dla zapisujących się.

Jeśli chodzi o pytania osób, które wypełniły formularz na stronach PLUG-a, muszę je uspokoić. Po pojawieniu się formularza w jednej chwili pojawiło się kilkaset zgłoszeń i weryfikacja wszystkich zajmuje trochę czasu. Zarząd stara się na bierząco głosować nad kolejnymi aplikacjami członkowskimi i mam nadzieję, że jeszcze przed Pingwinariami wszystkie zostaną przerzucone i osoby zainteresowane dostaną potwierdzenie przyjęcia do organizacji. Nie ma potrzeby kilkukrotnego wypełniania zgłoszenia – żadne z nich nie zginęło, a na wszelki wypadek kopiowane są jednocześnie na dwa niezwiązane ze sobą serwery…
Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →