Mam przyjemność poinformować naszych czytelników, że otrzymaliśmy wyróżnienie „Ciekawa strona” przyznawane przez jeden z najstarszych polskich serwisów – Reporter.pl. Jak napisał wydawca Reportera, Dariusz Majgier, nasza strona jest „ciekawym, przydatnym i oryginalnym serwisem internetowym”.

Nigdy byśmy nie otrzymali takiego wyróżnienia, gdyby nie Wy – nasi czytelnicy. Codziennie odnotowujemy blisko 7’000 wizyt (jedynie weekendy i święta są chwilą wytchnienia dla naszego obciążonego serwera). Średnio dwie-trzy wizyty dziennie kończą się wysłaniem przez kogoś z Was formularza z informacją, którą chcecie się podzielić z innymi czytelnikami.

Tylko dzięki temu, że zaglądacie na nasze strony, grupa autorów tworząca serwis wciąż pisze. Czasem więcej, czasem mniej, czasem lepiej – staramy się, żeby nie gorzej… Dziękujemy wam, drodzy czytelnicy, za to, że przez tyle lat jesteście z nami – i dziękujemy redakcji Reportera za przyznanie nam wyróżnienia.

Reporter.pl zastrzega sobie prawo cofnięcia wyróżnienia, jeśli „jakość strony drastycznie spadnie, a zawartość nie będzie aktualizowana”. Postaramy się, żeby wyróżnienie nie zostało nam cofnięte 🙂

A teraz przyznane nam logo:

Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →