Serdecznie zapraszamy na drugie wydanie niesamowitej imprezy odbywającej się w szczególnym, nastrojowym i oryginalnym klimacie (świece, kadzidła, niekomercyjna muza, fotele) przygotowywanej przez fanów i dla fanów Linuksa i Wolnego Oprogramowania w magicznym mieście Kraków.

„Noc Linuksożerców” to kameralna i luźna atmosfera, praktyczna wymiana doświadczeń przy sprzęcie, dostęp do Internetu dla każdego komputera uczestnika, wykłady na dany temat połączone z dyskusjami, bardzo dużo czasu na fachowe rozmowy, konkursy, niespodzianki. Interesujące grono osób ceniących zastosowanie, użyteczność pracy i zasoby Wolnego Oprogramowania. Osoby nieobecne fizycznie mogą nam towarzyszyć duchowo na IRC na kanale #clug.
Noc 8/9 maja 2004, Miasteczko Studenckie AGH, ul. Rostafińskiego 9. Start godz. 20, koniec: ranek dnia następnego. Informacje, zapisy, zdjecia z poprzedniej NL: www.NocLinuksozercow.informatica.agh.edu.pl. Organizator: Grupa promująca Linux Forum&Academy, Koło Naukowe Geoinformatyki AGH, Krakowska Grupa Użytkowników Linuksa.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Marcin Rejdych.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →