Z niekrywaną dumą Szczecińska Grupa Użytkowników Linuksa i Uniksa ma zaszczyt zaprosić na imprezę pt. „Poznaj Linuksa”, która odbędzie się dnia 28 lutego 2004r. Impreza ta przeznaczona dla osób zupełnie niezorientowanych z systemem operacyjnym Linux.

W trakcie imprezy planowane są prezentacje/wykłady, które odsłaniać będą kolejne tajniki posługiwania się tytułowym systemem operacyjnym.
Wszelkie oprogramowanie, które będzie tłumaczone oraz przedstawiane zostanie wpierwej zainstalowane na JEDNEJ i TEJ SAMEJ maszynie. Lokalny oddział chce pokazać jak zainstalować, skonfigurować i wykorzystać wszystko to, czego może używać przeciętny użytkownik komputera.
Ponad to w trakcie imprezy będą dostępne komputery, które będą ukazywały różnorodność oraz efektowność Linuksa. Na imprezie znajdzie się także liczna grupa członków SzLUUG – by pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z tym systemem operacyjnym.
Zaznaczyć mocno trzeba, iż impreza ta jest przeznaczona dla tzw.TOTALNYCH LAIKÓW. Jeżeli chcesz wykorzystywać legalne pprogramowanie, a nie stać Cię na konkurencyjny system operacyjny – 28 lutego zostanie pokazane, w jaki sposób wykorzystać darmowe i otwarte oprogramowanie.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: mrman.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →