Poniżej zamieszczam treść apelu, jaki wystosowałem na listy RWO oraz ISOCu.Świadom faktu, że nie wszyscy mają czas na czytanie rwo-list, ponawiam go tutaj – licząc na wasz odzew. Jednocześnie zapraszam wszystkich członków ISOC-RWO do subskrybcji listy rwo-members, na którą wysyłane jest niewiele maili, za to zwykle dotyczą one ważnych i pilnych spraw Ruchu.

W ostatnim czasie dość często odpowiadam na pytania dotyczące osób, które mogłyby występować z prezentacjami związanymi z WO. Chciałbym przygotować „listę mówców” – osób i tematów, które te osoby mogą bez większego wysiłku poprowadzić.

Bardzo proszę o zgłaszanie się osób, które czują się na siłach (!), mają wprawę w prowadzeniu prelekcji (najlepiej zaznaczcie, gdzie już się „produkowaliście”) i mogą wystąpić z jakimś tematem. Tak, żebym wiedział, do kogo odsyłać pytających.

Tematy mogą się powtarzać – przecież nigdy nie jest tak, że dana osoba może jechać w dowolnym czasie na jakąś konferencję. Proszę, żebyście zgłaszali tematy, w których dobrze się czujecie – żebyście mogli wystąpić jako osoby kompetentne. Od tego zależy nasz wizerunek na zewnątrz 🙂

Mój adres e-mail: honey [at] 7thGuard.net
Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Oznaczone jako → 
Share →