Po długim czasie oczekiwania, wypełnionym setkami prób i błędów, wprowadzaniem w życie wciąż nowych, coraz bardziej interesujących pomysłów, pozbywaniem się niezliczonych ilości wszędobylskich bugów, dzięki aktywnej współpracy wszystkich członków projektu oraz pomocy wielu beta-testerów, wraz z początkiem nowego roku postanowiliśmy wreszcie opublikować pierwszą stabilną wersję FVWM – Crystal, oznaczoną numerem 1.0.1.

Dla niewtajemniczonych, FVWM – Crystal to piękny i funkcjonalny temat dla F? Virtual Window Manager, łączący wspaniałe przezroczyste elementy mieniącego się wszystkimi kolorami interfejsu z ogromną szybkością i praktycznością w codziennej pracy. Szczegółowe informacje na jego temat wraz z pakietami dla różnych dystrybucji znajdują się na oficjalnej stronie WWW. Gotowe do instalacji źródła leżą na naszym serwerze FTP.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę harnira, msochaca, zapala, axquana, leafnode, arsena, esacka, crispe, aragorna, pegaza, lucassa oraz wszystkich osób, które zaryzykowały instalację wersji testowych aby pomóc w rozwoju naszego tematu.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: lucass.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →