Zbliżają się święta, a co za tym idzie na krótką chwilę wielu osobm zwiększy się ilość wolnego czasu. Jak go zagospodarować?

Starsi czytelnicy 7thguarda powinni pamiętać serię ekonomicznych gier Elite, Elite +, oraz Frontier rozgrywających się w przestrzeni kosmicznej. Zaczynaliśmy jako początkujący ubogi kupiec, jako cel stawialiśmy dorobić się fortuny (cóż by innego ;-).

Od dłuższego czasu dostępna jest testowa wersja gry Vendetta. Od wymienionych wcześniej odróżnia ją dopracowana w najmniejszych detalach oprawa graficzna, oraz fakt, iż jest to gra MMORPG (Massively Multiplayer Role Play Game). Mamy więc okazję pohandlować z mieszkańcami całego świata. Do wyboru mamy jedną z trzech skłóconych ras. Emocje, jakich dostarcza gra są niezapomniane. Trzeba zagrać, aby doświadczyć uczucia które towarzyszy ucieczce przed piratami przez pas asteroidów, z wypełnionym po brzegi statkiem rzadkim dobrem z sektora 14.

Gra póki istnieje w fazie testów jest darmowa, wymaga jedynie rejestracji na stronie. Gorąco polecam, i zapraszam do drużyny RED ;-).
Archiwalny news dodany przez użytkownika: bluszcz.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →