Mimo, że od 30 września nie można już oficjalnie rejestrować się do wzięcia udziału w Linux World Expo organizowanym we Frankfurcie nad Menem, czytelnicy serwisu internetowego Pro-Linux mają jeszcze okazję do pobrania nieodpłatnych wejściówek.

Organizatorzy Linux World Expo wpadli w tym roku na nowy pomysł i przygotowali dla „Przyjaciół domu” oraz tzw. partnerów medialnych imienną kartę wstępu. Pełni ona rolę zwyczajnej wejściówki, która jest +zarazem zaproszeniem i tym samym gwarantuje bezpłatny wstęp. Czytelnicy Pro-Linux znajdą ww. zaproszenie pod adresem: http://www.linuxworldexpo.de/dl_de/LW03_Gastkarte_prolinux.pdf Wystarczy tylko wydrukować plik 'pdf’ i wypałnić uzyskany w ten sposób formularz. Następnie można go wymienić, przy wejściu na teren Linux World Expo, na właściwy, jednoniowy bilet wstępu. Jak widać, w gruncie rzeczy cena wstępu jest ceną proforma. Zaproszenia można otrzymać w dowolnej ilości od różnych wystawców, a sama rejestracja ma głównie na celu, podobnie jak miało to miejsce podczas LinuxTag, dokładne policzenie odwiedzających.
Linux World Expo odbędzie się we Frankfurcie nad Menem, w dniach od 27 do 29 października 2003 r. (tereny wystawowe – hala 4.0).
Archiwalny news dodany przez użytkownika: wojtek germ.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →