Wielkimi krokami zbliża się Jesień Linuksowa – ipmreza, której celem jest wypełnienie pustki i smutków w czasie, gdy z drzew spadają liście i nawet największych BOFH-ów dopada jesienna depresja. W tym roku organizatorzy, czyli CLUG, PLUG i SLUG zapraszają na piękny październikowy weekend (24, 25, 26 dzień tego cudownego miesiąca) do Ustronia.

Już dzisiaj możemy w wielkiej tajemnicy powiedzieć, że naszym priorytetem jest cena, która była skuteczną zaporą dla wielu niedoszłych uczestników poprzednich tego typu spotkań. Koszt, z jakim zmierzy się w swoim budżecie każdy uczestnik nie przekroczy 135zł. Na tym kończymy donos i rozpoczynamy polowanie na prelegentów. Zależy nam na tym, żeby nasze spotkanie nie polegało jedynie na sączeniu złotego napoju, ale merytorycznie stało na wysokim poziomie.
Na poprzednich, podobnych imprezach i prelekcjach organizowanych przez lokalne LUG-i pokazaliśmy, że jest wśród nas wielu fachowców, ludzi z nieprzeciętną wiedzą, którzy dodatkowo potrafią ją sprzedawać. Nie najedliśmy się jeszcze – chcemy więcej!
Rozpoczęliśmy układanie oficjalnego programu imprezy. Dysponujemy dużą salą konferencyjną i dwoma mniejszymi seminaryjnymi. Jeżeli chciał(a)byś sprawdzić się – podzielić się wiedzą wygłaszając referat, prowadząc dyskusję czy organizując spotkanie uczestników swojego projektu – prosimy o przesłanie streszczenia proponowanej prezentacji/dyskusji.
Streszczenie takie powinno zostać napisane po polsku lub angielsku pełnymi zdaniami i prezentować proponowaną tematykę (a nie na przykład plan prelekcji), powinno zawierać conajmniej trzy zdania i nie przekraczać 1 kilobajta. Termin nadysłania streszczeń proponowanych prezentacji mija 25 sierpnia 2003. Prosimy o kierowanie ich pocztą elektroniczną na adres: streszczenia@linux.org.pl.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: antymon.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →