W najbliższą niedzielę (20.07) w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu odbędzie się kolejna impreza z cyklu Install Party.

– Pierwsze elbląskie Install Party odbyło się miesiąc temu i spotkało się z dużym zainteresowaniem. Okazało się, że istnieje zapotrzebowanie na tego typu spotkania, chociaż do ostatniej chwili zastanawialiśmy się, czy frekwencja dopisze – mówi Tomek Prokopowicz, koordynator Lokalnej Grupy Eksperckiej. – Mamy nadzieję, że w niedzielę przyjdą także osoby, których ostatnio zabrakło.

Impreza rozpocznie się od godz. 12 w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 (wejście od strony Medyka). W programie przewidziano wykłady i prezentacje dotyczące m.in. LUGów, historii Linuksa czy pracy z konsolą tekstową. Osoby zainteresowane posiadaniem Linuksa na swoim komputerze będą mogły na miejscu skorzystać z pomocy przy instalacji. Warunkiem jest przyniesienie swojego komputera (bez monitora). Imprezę zakończy tradycyjny juz turniej ping-ponga z nagrodami ufundowanymi przez serwis Linux.pl.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres ip@eswip.elblag.pl bądź pod numerem tel. 0 604 88 99 34.

Organizatorami Install Party jest Lokalna Grupa Ekspercka Elbląg oraz Elbląska Grupa Użytkowników Linuksa/Uniksa
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Tomek Prokopowicz.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →