Stowarzyszenie „Młodzi Europy” oraz Młodzieżowa Rada Miejska Rudy Śląskiej organizują dla internetowych włamywaczy turniej pod nazwą „Security Day”. Zwycięzcą turnieju zostanie ten, kto pierwszy włamie się na wskazany w regulaminie serwer umieszczając na nim swoje dane – pseudonim, adres e-mail oraz podany na formularzu zgłoszeniowym „tekst rejestracyjny”. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące organizacji Turnieju dostępne są na stronie www.turniej.iolnet.pl.

7thGuard.net objął patronat medialny nad Security Day.

Każda osoba, która jest zainteresowana udziałem w Turnieju musi zarejestrować się w terminie od 2 czerwca do 13 czerwca 2003. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie Turnieju.

Konkurs rozpocznie się w dniu 14 czerwca 2003 r. o godz. 9.00 wraz z udostępnieniem adresu przeznaczonego do ataków hosta i zakończy się tego samego dnia o godz. 15.00 lub wcześniej, tzn. w momencie, w którym ktoś dokona skutecznego włamania. Zwycięzcą zostaje osoba, która jako pierwsza dokona umieszczenia swoich danych na serwerze lub – jeżeli nikomu się to nie uda – poda najbardziej szczegółowe dane o konfiguracji serwera i uruchomionych na nim usługach.

O wyznaczonym do ataków serwerze wiadomo, że jest to komputer PC ze skonfigurowanym serwerem WWW, FTP i DNS, z systemem operacyjnym Windows 2000 Server lub Novell NetWare 6 lub Linux Slackware 9, że ma on jeden rutowalny adres IP i skonfigurowany programowy firewall.

Nagrodą dla głównego zwycięzcy będzie nagroda pieniężna oraz pakiet komercyjnego oprogramowania sieciowego wartego ponad 1 000 Euro. Oficjalne podsumowanie Turnieju „Security Day” i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 15 czerwca 2003.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Oznaczone jako → 
Share →