GNOME PL to grupa ludzi, która podjęła się trudnego, żmudnego i niekończącego się zadania polonizacji interfejsu programów GNOME. Ostatnio chyba coś jednak się zepsuło…

Wiem – ta wiadomość powinna zostać przesłana na jedną z grup dyskusyjnych, lecz obawiam się, że nie do wszystkich osób związanych z projektem może dotrzeć.
Serwer nie działa…
Podstawowym miejscem za pośrednictwem, którego odbywała się wymiana danych dotyczących tłumaczeń (głownie plików .po i dokumentacji) był serwer CVS. Niestety od jakiegoś czasu serwer jest niedostępny… Nigdzie nie można znaleźć informacji z jakiego powodu tak się dzieje i dlaczego. Może ktoś z czytających osób będzie miał więcej informacji na ten temat. Serwer stał prawdopodobnie w jednym z akademików Politechniki Wrocławskiej (na to wskazuje DNS – ds.pwr.wroc.pl).
…Cyba niedostępny…
Cyba czyli Zbyszek Chyla – koordynator mający prawa wysyłania zmian do głownego repozytorium GNOME, również nie jest uchwytny. Jest to konsekwencja braku serwera (domena gnome.pl była przez niego obsługiwana).
…Brak możliwości kontynuowania projektu
Tak więc na chwilę obecną brak jest możliwości kontynuowania projektu. A może ktoś zechce użyczyć swojego serwera CVS w celu tymczasowego przesłania zawartości starego serwera CVS? Umożliwi nam to synchronizację dokonanych tłumaczeń. Może kiedyś wszystko wróci do normy?
Archiwalny news dodany przez użytkownika: aluś.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →