Dzisiaj nastapiło oficjalne i nieodwołalne zamknięcie strony http://debian.otwarte.pl. Mam nadzieję, ze przez ponad 1,5 roku swojego istnienia pomogła ona wielu użytkownikom Debiana, a zwłaszcza tym spośród nich, którzy dopiero zaczynają swoją przygode z tym systemem.
Wszystkich zmartwionych pragnę jednak pocieszyć, że to nie koniec serwisu przeznaczonego dla polskich użytkownikow Debiana. Od tej pory dzieło popularyzacji w Polsce tego systemu i niesienia pomocy jego użytkownikom będzie kontynuować strona http://www.DebianUsers.pl. Zmiana adresu i wyglądu to kolejny krok na drodze budowy serwisu otwartego dla wszystkich użytkownikow Debiana w Polsce.

Dawno, dawno temu, gdy rodziła się kultura hackerow, oznaką przyjaźni między programistami było dzielenie się kodem źrodłowym programów. Z tej właśnie kultury zrodził się projekt GNU, a później Debian, ktory jest systemem operacyjnym o jakim marzył Richard M. Stallman – wolnym i kompatybilnym z Uniksem. Chciałbym, żeby nowa strona była takim miejscem, w którym oznaką przyjaźni między użytkownikami ulubionego systemu będzie dzielenie się swoja wiedzą i doświadczeniem.
http://www.DebianUsers.pl.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Paweł Tęcza.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →