Pingwinaria, czyli coroczny zlot użytkowników Linuksa zbliżają się wielkimi krokami. Organizatorzy przewidzeli kilka udogodnień dla uczestników. Po raz pierwszy można zapłacić kartą. Dotyczy to zarówno pieniążków za Pingwinaria jak i składek członkowskich na rzecz PLUG, więc teraz niezależnie czy wybierasz się na imprezę czy nie – możesz od razu zalatwić sprawę składki szybko i sprawnie. Jednak to nie wszystko.

Kolejną niespodzianką jest możliwośc 'wyklikania’ sobie pokoju. Tak – już teraz możesz dzieki automagicznym stronom wybrać sobie towarzyszy niedoli z którymi będziesz dzielił pokój przez te dni męki i poświęcenia.
Nareszcie! Agenda jest już w wersji 1.0. Wiele zmienić już się nie powinno. Ewentualne korekty mają być mało istotne. Jeżeli planowałeś tylko dwa dni konferencji teraz dokładnie wiesz co zobaczysz, a co Cie ominie.
Oprócz wymienionych w agendzie wykładów wybierając sie na pingwinaria możesz liczyć na wiele atrakcji pozamerytorycznych 😉 Miałeś kiedyś okazję wystartować w konkursie rzutów dystrybucją na odległość? uppps więcej już nie mogę powiedzieć.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: antymon.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →