„Oświadczam, iż klikając na odnośnik 'Czytaj więcej’ zgadzam się z wszystkimi treściami tam zawartymi i nie będę wnosił(a) żadnych pretensji do członków Komitetu Na Rzecz Powrotu Do Korzeni Siódmego Strażnika”

My, niżej podpisani, chcielibyśmy wyrazić nasze zaniepokojenie zaistniałą sytuacją. Doszły nas słuchy, iż osoby posiadające prawa do administrowania serwisem 7thguard uległy nagannemu zesztywnieniu. Ostatnim 'wybrykiem’ owej grupy rządzącej było zmoderowanie newsa wielce zasłużonego sprawie tow. Artura S.

Artur był zawsze postacią wyrazistą i najlepiej prezentował styl i aspiracje tego serwisu. Gwoli przypomnienia podam najznamienitszy przykład jego oddania sprawie:
http://www.7thguard.net/news.php?id=1503

Towarzysze! To co się stało jest hańbą dla luzackiego stylu tego serwisu! Wzywamy was wszystkich do publicznego wyrażenia swojego niezadowolenia! Baronowie 7thguarda muszą powrócić do pierwotnej ideologii, albo odejść w niepamięć!

Ogłoszenia parafialne:
Jedna z wiernych fanek naszego serwisu napisała: „Ja bym zaproponowała konkurs (…) Pytanie konkursowe mogłoby brzmieć: co bierze arturs i gdzie to kupuje. Nagrodą powinna być próbka tej substancji”. Komitet czeka na poprawne odpowiedzi do końca tygodnia.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: mmazur.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →