Ruch na rzecz Wolnego Oprogramowania wreszcie doczekał sie formalizacji. Jak podał Honey „Łukasz” Jachowicz w liście na rwo-list, na spotkaniu przedstawicieli RWO i ISOC w ubiegły czwartek została podjęta ostateczna decyzja o połączeniu sił obu organizacji i utworzenia Sekcji RWO w ISOC Polska.

 Tymczasowy Zarząd Sekcji RWO, który ma doprowadzić do wyborów Ostatecznego Zarządu, a do tego czasu pełnić jego funkcję, to:  - Andrzej Pruszyński - Piotr Bartecki - Rafał Zawadzki  W skład Zarządu ISOC ze strony RWO wszedł Łukasz Jachowicz.   3. Obowiązki Zarządu Tymczasowy Zarząd ze wsparciem niżej podpisanego będą odpowiedzialne za strategię i działanie RWO w najbliższym czasie. Liczymy na waszą pomoc. Wybory "prawdziwego" zarządu chcielibyśmy przeprowadzić w miarę wkrótce, ze swojej strony proponuję Pingwinaria Marcowe 2003. PLUG chętnie odstąpi nam trochę czasu na nasze spotkanie. Żeby wziąć udział w wyborze nowych władz - czy to jako wybierany, czy też jako wybierający - trzeba być członkiem ISOC. Formularz do zapisów dostępny jest na stronie http://www.isoc.org.pl/. Dopóki nie pojawi się w nim pole "chcę działać w sekcji RWO", proszę wszystkich zapisujących się RWO-ńczyków o uzupełnienie tej informacji via e-mail (na adres honey(at)7thGuard.net).  Tymczasowy Zarząd powinien wkrótce przedstawić krótki regulamin działania RWO - ISOC, w którym zostaną określone ogólny kierunek działań, sposób podejmowania decyzji itp. Nie powinien on ograniczać naszych działań, lecz pomoże nam uniknąć anarchii. 

Tak więc wszyscy zainteresowani promowaniem Wolnego Oprogramowania/Open Source, ochroną interesów jego użytkowników w Polsce itd. proszeni są o zapisywanie się do Sekcji RWO w ISOC poprzez formularz na WWW i informowanie o tym Łukasza.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: arturs.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →