Celem projektu jest stworzenie logo PLUG-a, które znajdzie się na kubkach-cegiełkach i koszulkach-cegiełkach, które PLUG wyemituje.

W konkursie mogą brać udział wszyscy, zarówno członkowie PLUG, sympatycy, jak i inni. Każdy może zgłosić kilka projektów.
Konkurs rozpoczyna się 20-go listopada. Termin nadsyłania prac mija 10-go grudnia. Zwycięzca zostanie ogłoszony do 20-go grudnia 2002.
Najlepszy projekt zostanie nagrodzony bezpłatnym zaproszeniem na Pingwinaria 2003, które odbędą się dniach 27-30 marca 2003 roku w Krynicy. Zwycięski projekt zostanie również opublikowany na stronach PLUG i oczywiście zostanie wykorzystany przy produkcji kubeczków i koszulek PLUG-owych. Autorzy wszystkich nadesłanych projektów, które spełniać będą podstawowe założenia konkursu, zostaną nagrodzeni kubeczkami ze zwycięskim logo.
Prace prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres e-mail logo-konkurs@linux.org.pl. Preferowany format to EPS (Encapsulated PostScript), ale może być inny format graficzny. Jeśli nie jesteś w stanie dostarczyć formy elektronicznej, wyślij swoją pracę na adres siedziby PLUG (Bartycka 18, 00-716 Warszawa) oraz prześlij e-mailem informację o tym, że wysłałeś swój projekt w ten sposób.
Wszelkie pytanie dotyczące konkursu prosimy kierować na adres e-mail logo-konkurs@linux.org.pl.
Przydatne linki:

Czekamy na Wasze propozycje.
Zarząd PLUG
Regulamin konkursu „Logo Cegiełek PLUG” znajduje się tutaj.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: matti.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →