Polska Grupa Użytkowników Linuksa (PLUG) już po raz czwarty organizuje Pingwinaria, czyli zlot użytkowników i miłośników Linuksa oraz wolnego i otwartego oprogramowania. Pingwinaria odbędą się w dniach 27-30 marca 2003 w Krynicy Górskiej, w ośrodku ,,Czarny Potok”.

Jeśli w trakcie trwania tej imprezy chcesz się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie wygłaszając referat lub chcesz zorganizować dyskusję, grę lub jakiekolwiek inne wydarzenie, to prosimy o przesłanie streszczenia proponowanej prezentacji. Streszczenie takie powinno zostać napisane po polsku lub angielsku pełnymi zdaniami i prezentować proponowaną tematykę (a nie na przykład plan prelekcji), powinno zawierać conajmniej trzy zdania i nie przekraczać 1 kilobajta. Termin nadysłania streszczeń proponowanych prezentacji mija 13 stycznia 2003 i prosimy je kierować pocztą elektroniczną na adres: referaty@linux.org.pl.

Wzorem poprzednich edycji Pingwinariów zostanie wydana książeczka zawierająca artykuły dotyczące tematów poruszanych w trakcie spotkania. W związku z tym od potencjalnych prelegentów oczekujemy napisania tekstu do zamieszczenia w materiałach konferencyjnych. O tym, jak pisać teksty można dowiedzieć się z osobnego dokumentu. Termin przysyłania tekstów referatów mija 17 lutego 2003.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: PLUG.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →