Uwaga do tych wszystkich, którzy mają już dość polskiej głupoty: nie czytajcie tego artykułu! Polska Agencja Prasowa podała w piątek, że Stowarzyszenie Autorów Polskich postanowiło w tym roku przyznać Nagrodę im. Bertranda Russela… Billowi Gatesowi, założycielowi Microsoft Corporation.

Jury, któremu przewodniczył prezes SAP Eugeniusz Orłow zdecydowało się nagrodzić Gatesa za „realizację wizjonerskiej wizji filozoficznej i matematycznej lorda Bertranda Russella w nie do końca niezmierzonym i nieokreślonym świecie wirtualnym”.

Nagrodę im. Bertranda Russella przyznano po raz pierwszy. Została ustanowiona w związku z przypadającą 18 maja 2002 roku 130. rocznicą urodzin Russella – laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, członka Brytyjskiej Izby Lordów, wielkiego filozofa i matematyka, sławnego publicysty i przywódcy ruchów społecznych.

Niezmierzone i nieokreślone jest chyba co innego – stopień otumanienia członków SAP przez marketing pewnej amerykańskiej firmy. A na koniec pytanie, na które odpowiedzcie sobie sami: co ma Bill Gates do Bertranda Russella?
Archiwalny news dodany przez użytkownika: marcoos.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Oznaczone jako → 
Share →