Dawno temu, za górami za lasami… Nie, tym razem to nie bajka. Wczoraj popołudniu udało się zaobserowawć kolejny znak zwiastujący to, co nieuniknione: PLD 1.0 beta 2.

Jak pisze Tomasz Kłoczko w wiadomości na liście pld-devel-pl:

Główne zadanie tej wersji to nieco lepsze wytestowanie zmian jakie  pojawiły się tuż po beta 1, a jakie spreparował Michał w instalatorze.  Od poprzedniej wersji zasoby różnią się niewiele. Są to głównie nowe pakiety perlowe i niewielka ilość aktualizacji. Z błędów wypadło kilka  które wynikały z zerwanych zależności, czyli w sumie zasoby są bardziej  spójne niż poprzednio. W sumie koło 150 nowych, poprawionych lub  zaktualizowanych pakietów (źródłowych).  Tak jak zaznaczyłem na początku prośba w tym wypadku o dokładniejsze  przyjrzenie się instalatorowi, a szczególnie temu co dodane zostało w obsłudze soft RAID na poziomie instalatora.

Należy z tego wnioskować, iż ukazanie się długo oczekiwanego „bociana” to już kwestia paru tygodni. Pod podanymi poniżej adresami na niecierpliwych czekają gotowe obrazy iso płyt instalacyjnych:
ftp://ftp.pld.org.pl/iso/ra/i386/
ftp://ftp.pld.org.pl/iso/ra/i586/
ftp://ftp.pld.org.pl/iso/ra/i686/
Archiwalny news dodany przez użytkownika: baseciq.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Oznaczone jako → 
Share →