Zapraszam do czytania.

W dzisiejszym trafficu: informacje o jego zejściu (prawda, że jestem okropny :). Od półtora miesiąca traffica nie było, a ja stwierdziłem, że nie ma sensu wszystkim mówić, że „jutro” i jest wiele ciekawszych rzeczy do robienia niż traffic. W ramach narzekania na brak traffica wyszło też, że 90% narzekających to sami developerzy którzy z definicji powinni na bieżąco czytać listy dyskusyjne 🙂
Co teraz? Ano zwolniła się posada. Obiecuję masę bezsensownych dyskusji, brak sławy,kobiet&pieniędzy, oraz kawałek gotowej infrastruktury (coby nie trzeba było klepać tekstu bezpośrednio w html’u – Kacper Kruszewski raczej potwierdzi użyteczność tegoż bo w zmodyfikowanej formie używa tego do rwo traffica). I jedna uwaga: chcesz pisać traffic, to nie pchaj się na developera i upewnij się, że jesteś odporny na różnego rodzaju frustracje.
Zgłoszenia przyjmuję pod adresem mmazur@pld-linux.org z tematem „kamikaze”. Proszę o krótkie CV, list motywacyjny, oraz ksero zaświadczenia o pełnej poczytalności (tzn. żebym wiedział, że kandydat jest w pełni świadom swoich decyzji i ich konsekwerncji).
Archiwalny news dodany przez użytkownika: mmazur.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Oznaczone jako → 
Share →