[Janosik to otwarta wersja Płatnika]
Została z grubsza opracowana większość istotnych elementów wewnętrznego formatu Janosika dla formularza zgłoszeniowego ZUSZUA (bodaj najdłuższego ze wszystkich).Wydruk będzie prawdopodobnie polegał na zapisie do plików PDF, co – jak się okazało – całkiem ładnie wychodzi.

Rozpoczęły się również prace nad elementami GUI. Powstaje m.in. okno dialogowe mogące obsłużyć wszystkie typy formularzy. Grzesiek Dąbrowski obiecał wkrótce zaprezentować zrąb głównego okna aplikacji w wersji GTK+.
Janosik potrzebuje Twojej pomocy. Ze względu na skomplikowaną historię projekt nie ma obecnie ani lidera, ani dobrego projektu. Jeśli nie przeraża Cię praca mogąca przynieść duży pożytek innym (uwaga: czasem bywa nudna — koszmarnie nudna), masz chwilę wolnego czasu, skontaktuj się z administratorami projektu (namiary na głównej stronie) i poproś do prawo do zapisu do CVS. Projekt korzysta z listy dyskusyjnej; aby się zapisać, należy wysłać list z tematem subscribe janosik-devel na adres listar@7thguard.net. Jeśli Janosikiem nie zajmie się pewna liczba osób, projekt szybko upadnie.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: arturs.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →