Czas nieubłaganie płynie, wszystko kiedyś dobiega końca. Końca dobiegł również okres hostowania 7thGuarda przez gościnną firmę 7bulls.com, która przez blisko rok udostępniała nam swoje łącza internetowe, serwer oraz – co było chyba najważniejsze – nie narzekała zbytnio na poświęcenie swoich pracowników ich pozapracowym zajęciom.

Nadeszła pora na pełną samodzielność – 7thGuard.net przenosi się na nową, pracującą pod kontrolą Prawie Lepszego Debiana, maszynę ;), która będzie hostowana przez ICM.

Ze swojej strony mam nadzieję, że staniecie się jeszcze aktywniejsi przy współtworzeniu 7thGuarda – na pewien czas porzucam swoje związki z informatyką (w każdym razie pod względem zawodowym) i chcę zająć się czymś całkowicie odmiennym. 7thGuard będzie w dalszym ciągu na bieżąco uzupełniany – jednak im więcej gotowych tekstów będzie czekać w naszym mailboksie, tym mniejszy będzie mój rachunek za połączenia telefoniczne 🙂

W razie problemów z rozpropagowaniem DNSów, nowego 7thGuarda będziecie mogli znaleźć również pod adresem saruman.7thGuard.net. Poczta będzie działać prawdopodobnie bez zakłóceń… taką w każdym razie mamy nadzieję.

Jeszcze przez kilka godzin saruman nie będzie aktualizowany, wkrótce nastąpi przeniesienie na niego wszystkich baz z obecnego serwera, który za tydzień zostanie definitywnie wyłączony.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →