Kravietz podesłał nam przed chwilą link do doskonałego tekstu poświęconego ciekawostkom nie-znalezionym w archiwum usenetu. Opublikowany przez The Register artykuł cytuje kilka ciekawych postingów. Najsympatyczniejszym jest zdecydowanie tekst o msg-id 1991Oct5.054106.4647@firehose.microsoft.com, w którym niejaki billg@microsoft.com opowiada o systemie, nad którym właśnie pracuje. Będzie on prosty w obsłudze, ma dać łatwość obsługi Macintosha komputerom PC. Jest napisany for idiots by an idiot i dostępny jest za darmo wraz z kodem zródłowym.

Dla mnie największym przebojem jest chyba posting Alana Coxa z roku 1995, w którym skarży się, że nie potrafi sobie poradzić z Linuksem, wyrzuca go i instaluje Windows 95. Zbliżoną treść niesie wysłany ponad 10 lat wcześniej list Richarda Stallmana, który informuje, że ideological purity is all well and good but there’s no money in academia anymore, a także że stworzenie wolnej wersji UNIXa nie jest warte zachodu. No i dopisuje, że odlatuje do Redmond w stanie Washington.

Zapraszam do lektury… I pamiętajcie, że to jednak nie są oryginalne postingi. A może ktoś z was znalazł coś podobnego w oryginale?
Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →