Trwa rejestracja na pierwszą w Polsce edycję konferencji DevOpsDays, która w dniach 25-26 września 2014 odbędzie się w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie.
DevOpsDays od 2009 roku zrzesza zwolenników nowoczesnego rozwiązania zaprezentowanego po raz pierwszy w Gent (Belgia; ang. Ghent) przez Patricka Debois.
DevOps jest kierunkiem w IT, który przewiduje współpracę między działami rozwoju, eksploatacji i zapewnienia jakości oprogramowania. Wszystko to ma na celu usunięcie awarii i zmaksymalizowanie wydajności usług poprzez zmniejszenie biurokracji oraz tworzenie produktów, z którymi będą identyfikować się pracownicy. Skuteczności tego podejścia dowodzą kolejne międzynarodowe firmy, które zatrudniają oraz zarządzają swoją kadrą zgodnie z jego zasadami.

Na konferencji DevOpsDays w Warszawie uczestnicy zapoznają się z wystąpieniami speakerów takich jak m.in. Michael Ducy (Chef), Jan Svoboda (IBM), Pavel Stepanov (eBay), Zoltan Toth (Prezi) i wielu innych, którzy opowiedzą o rozmaitych aspektach wdrażania rozwiązań DevOps w projektach. Prezentacje przypadną do gustu zarówno DevOps’owym debiuntantom, którzy będą mogli poznać wady i zalety tego rozwiązania, jak również pasjonatom, którzy dowiedzą się np., jaki wpływ na rozwój DevOps miał radziecki sprzęt wojskow, oraz co zmieniło się w IT z perspektywy ostatniej dekady, itp.
W programie DevOpsDays Warsaw 2014 przewidziane są tradycyjne półgodzinne wystąpienia, 5-minutowe prezentacje w formie Ignite Talks oraz trwające godzinę sesje Open Space. Nie zabraknie również elementów integracyjnych, takich jak np. Burger Fest zorganizowany dzięki firmie Allegro.
Konferencja DevOpsDays Warsaw 2014 odbędzie się w Polsko –Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych przy ulicy Koszykowej 86 w Warszawie.
Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie DevOpsDays: http://devopsdays.org/events/2014-warsaw/ oraz w mediach społecznościowych. Bilety zakupione z wyprzedzeniem obejmuje zniżka Early Bird, warto więc pomyśleć o udziale w konferencji już teraz. Zapraszamy wszystkich!

Oznaczone jako → 
Share →