Jesień Linuksowa

Znany jest czas i miejsce jedenastej ogólnopolskiej konferencji dla administratorów i entuzjastów Linuksa i Wolnego Oprogramowania – Jesieni Linuksowej 2013. W tym roku odbędzie się ona w weekend 11-13 października w hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku. Hotel jest naprawdę spory, zatem dla nikogo w tym roku miejsca nie zabraknie.
Obecnie trwa gromadzenie propozycji prelekcji. Jeśli korzystasz z GNU/Linuksa albo innego Wolnego Oprogramowania i czujesz się na siłach, by zaprezentować jakieś ciekawe zagadnienie dotyczące tego systemu, podziel się swoją wiedzą z innymi i zgłoś swoją propozycję na tej stronie. Wystarczy, jeśli podasz chwytliwy tytuł, kilka zdań wprowadzenia, notkę o autorze i podłączysz prezentację. Nadesłane propozycje wezmą udział w sondzie agendowej, która rozstrzygnie się na stronie konferencji pod koniec lipca. Prelegenci również w tym roku będą mieli prawo do zwrotu całości opłaty za uczestnictwo.
Na uczestników konferencji którzy już wiedzą, że na pewno wezmą udział w konferencji bez względu na agendę, organizatorzy przygotowali nie lada gratkę: od lipca br. ruszą zapisy blind bird, czyli rejestracja po bardzo atrakcyjnej cenie, ważna do momentu ogłoszenia oficjalnej agendy.

Oznaczone jako → 
Share →