I tak, gdzieś tam niezauważony, minął tysięczny news. Aż sobie wzniosę toast z tej okazji. Dzięki, że byliście z nami przez ten czas 😉 Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie newsy były sensowne, niektóre były tragiczne, niektóre po prostu głupawe, ale… taka już natura tego serwisu 😉 Wszystko co złe – wybaczcie, w przyszłości nie powinno być źle.
90% z tego to stukanina honeja, który często przychodzi wcześniej do pracy, by móc trochę newsów napisać (cóż, tak się pechowo składa, że od razu widać, kiedy nie pracuje i wysyła newsy ;). Ja z łezką w oku wspominam czas, kiedy jeszcze Aster City zwodziło moje osiedle za nos[1], i w weekendy zaglądałem do kafejek, aby tylko pojawiło się coś ciekawego. W każdym razie trzymajcie za niego kciuki, bo podobno mocno się uczy i ma coś zdawać.
Cóż, za jakiś czas pojawi się podserwis z artykułami czysto technicznymi i recenzjami. Po uzyskaniu hasła będzie można pisać komentarze *i* artykuły. Na 7g będą się pojawiały – jak dotychczas – różne nowości z przeróżnych dziedzin.
[1] Handlowcy z Aster City pojawili się dokładnie dzień po handlowcu z chello. Po, q, trzech latach obiecanek.
Statystyki nie są jakieś tragiczne – we wrześniu odwiedzono nas z ponad 8 tys miejsc.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: arturs.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →