7thGuard.net
podeślij nam tekst


archiwum
SRUG
PyCon PL - Call for Proposals
8. Sesja Linuksowa
Jesień Linuksowa czeka na prelegentów
prelegenci PHP mile widziani
Wykład o programowaniu mikrokontrolerów w ramach GNU/Politechniki
Zdjęcia z Pingwinariów 2011
Pykonik
Pingwinaria 2011 – przybądź i Ty!
FLOSS w polskim cle

7thGuard.net
archiwum
dodaj informację
jak pisać
źródła RSS
baza firm
sidebar Mozilli
głosowania
konfiguracja

projekty
planeta
podcast
7thWiki
OldWiki
janosik
knoppix
magiczny flet
engine
listy dyskusyjne
gnu

o nas
*.7thGuard.net
manifest
kontakt
SRUG
YKP Bielsko, 25 czerwca

Miło nam poinformować, że czerwcowe spotkanie SRUG odbędzie się 25 czerwca 2011, o godzinie 17:00 w Yacht Klub Polski Bielsko, w Bielsku-Białej przy ulicy Szkolnej 15. Wstęp jak zwykle bezpłatny. Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie http://srug.pl/, ułatwi nam to zorganizowanie odpowiedniej liczby miejsc.

Podczas spotkania przedstawione zostaną prezentacje:

  • "CSS3/JS" - sposób na wydajne animacje na platformach mobilnych - prezentacja Rafała Bromirskiego z firmy Selleo na temat możliwości języka CSS3 w animacji.
  • "Usage-Centred Design a Railsy" - prezentacja Michała Czyża z firmy Selleo o specifikacji, ale bez Gherkin'a, formalizacji wymagań i ludziach którzy chcą skrzywdzić "ogórka".
  • "acts_as_deep_cloneable" - sposób na głębokie klonowanie obiektów - prezentacja Tomasza Borowskiego z firmy Selleo na temat autorskiego pluginu do klonowania obiektów z ich relacjami w ActiveRecord.
Tak jak się to już stało zwyczajem, będzie sporo czasu na przedstawienie krótkich prezentacji (lightning talks).

Po prezentacjach zachęcamy do pozostania na afterparty, które odbędzie się w tym samym miejscu.

Do zobaczenia!

Środa 2011-06-22 14:50:53
Drukuj  Komentarze (8)   (organizatorzy)

Copyright © by 7thGuard.net 2001-2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008
Powered by PLD Linux
Wygenerowanie strony zajęło real: 0.054